אנגלית בחטיבת הביניים

אנגלית בחטיבת הבינייםהמעבר בין בית הספר היסודי לחטיבת הביניים חשוב מאוד עבור רוב התלמידים – המעבר צריך להתבצע בצורה מבוקרת על מנת שכל התלמידים יקבלו את השינוי בצורה טובה. שיעורים פרטיים בחטיבת הביניים חשובים מאוד, לעיתים תלמידים רבים מתקשים להעלות את רמת הלימוד שלהם מזאת של בית הספר היסודי לזאת של חטיבת הביניים ולכן שיעורים פרטיים באנגלית לדוגמא יביאו לכך שהתלמיד יוכל לעמוד בחומר של הכיתה באמצעות חזרה מעמיקה עם מורה פרטי.

הלימודים בחטיבת הביניים חשובים בין היתר בזכות היותם ההכנה האחרונה עבור התלמידים לקראת בגרות באנגלית. על התלמידים להיות מודעים לכך שאת כל החומר שהם מתקשים בו עליהם ללמוד ולעבוד עליו טרם ההגעה שלהם לשלב המתקדם של הלימודים בתיכון או לימודים אקדמיים.

שיעור פרטי באנגלית בחטיבת הביניים חשוב עוד יותר מזה של בית הספר היסודי עקב כך שבחטיבת הביניים מתחילים ללמוד את הבסיס לדיבור ולכתיבה בשפה האנגלית – מורים פרטיים יעבירו את החומר הזה בצורה ידידותית יותר עבור התלמידים מאשר מורים בכיתה אשר חייבים ללמד את החומר בזמן מוגבל ולכמות גדולה של תלמידים ולעיתים תלמידים מסוימים עשויים ליפול בין הכיסאות ולא להבין את הבסיס ויהיה קשה מאוד להתקדם משם.

מורים פרטיים לאנגלית צריכים להיבחר בקפידה, עקב החשיבות של המקצוע הזה להמשך. הדרך הטובה ביותר שבה ניתן לבחור את המורה כך שיהיה מדובר במורה ברמה טובה אשר יהיה מסוגל לפתח אווירה טובה ובמקביל גם ללמד את התלמיד היא באמצעות חברות אשר מאגדות בתוכן רשימה של מורים פוטנציאליים ועליכם ביחד עם בחברה לבחור מורה פרטי לאנגלית מתוך אותה רשימה. לרוב המורים הפרטיים המוצגים במקומות כאלה הם אנשים אשר ברשותם רזומה עשיר וכמעט בוודאות עבדו עם תלמידים שונים ברמות שונות כבר תקופה לא קצרה.

בנוסף ניתן לבחור את המורה הפרטי שילמד את הילד שלכם בחטיבת הביניים ללא העזרה של אותן חברות, במקרה כזה חשוב מאוד לפעול בקפידה ולהיעזר בביקורות שונות ולברר לעומק על כל מורה פוטנציאלי – תבקשו לשמוע על הניסיון שלו בתחום ועל רמת ההשכלה שלו באנגלית ובשאר המקצועות הרלוונטיים.