אנגלית מדוברת

אנגלית מדוברתאנשים רבים יודעים לכתוב בצורה מושלמת בשפה האנגלית אך במבחן התוצאה הם פשוט כושלים – הם אינם מצליחים להתבטא בדיבור בצורה נכונה, לעיתים זה עשוי לנבוע מפחד או חשש לטעות ולעיתים זה עשוי לנבוע מחוסר תרגול בדיבור בשפה האנגלית. שיעורים פרטיים באנגלית מדוברת היא הדרך הטובה ביותר להתגבר על הפחד מדיבור בשפה האנגלית ולהתחיל לדבר שוטף גם בשפה שאיננה שפת האם שלכם, כיום ישנם קורסים רבים אשר מתמחים באנגלית מדוברת והם נותנים שיעורים פרטיים אשר כל מטרתם היא שיפור האנגלית המדוברת אצל התלמידים.

כיום ישנן שיטות רבות בהן ניתן לשפר את הדיבור בשפה האנגלית, מורים פרטיים לאנגלית מדוברת פיתחו דרכים שבהן הם משפרים את רמת האנגלית של התלמידים שלהם. הדרך הפופולארית ביותר לשיפור האנגלית המדוברת אצל התלמידים הינה באמצעות קריאת מכתבים וספרים בשפה האנגלית. מורים פרטיים מבינים את הבעייתיות הקיימת בדיבור בשפה האנגלית, וכצעד ראשוני על מנת לבנות ביטחון הם ילמדו את התלמידים להכיר את הדיבור בשפה האנגלית באמצעות קריאת מכתבים וספרים, צעד זה יעזור לתלמידים להכיר את הדקדוק בשפה האנגלית ובכך למנוע טעויות אפשריות הנובעות מהדקדוק המסובך של השפה האנגלית.

אופציה נוספת שבה ניתן לשפר את האנגלית המדוברת של התלמידים היא באמצעות שיחות קובעות בין מורה פרטי לאנגלית לתלמידים שלו – מדובר פה בשלב כבר יותר מתקדם אשר במהלכו מדברים המורה הפרטי והתלמיד בשפה האנגלית בכל מהלך השיעור. באמצעות ניהול שיחות שוטפות האחד עם השני בשפה האנגלית ניתן להביא להגברת הביטחון של התלמיד ולמידה תוך כדי דו שיח.

כאשר עושים בגרות באנגלית מפספסים את כל הנושא של האנגלית המדוברת מכיוון שהמבחן עצמו מתבצע בכתב ולכן רוב התלמידים כיום אינם שולטים באנגלית המדוברת ברמה טובה. מורה פרטי הוא האופציה הטובה ביותר להביא להצלחת התלמיד גם מבחינת כתיבה בשפה האנגלית ולא פחות חשוב גם מבחינת דיבור בשפה האנגלית – בסופו של דבר אנו נשתמש יותר בדיבור בשפה האנגלית מאשר בכתיבה בשפה האנגלית ולכן כאן קיימת החשיבות הגדולה של למידת האנגלית המדוברת באמצעות המורים הפרטיים.