לימודי אנגלית און ליין

לימודי אנגלית און לייןהאינטרנט הפכה בשנים האחרונות לתופעה של ממש, כמעט כל נער או נערה מבלים את רוב זמנם בישיבה מול המחשב ושוטטות ברחבי האינטרנט. אחד הטרנדים שמנסים לבצע הוא שילוב של שיעורים פרטיים לבין האינטרנט – באמצעות כיתות ממוחשבות אשר מחליפות את השיטה הישנה בה מורה פרטי מגיע אל הבית של הלקוח או להפך על מנת להעביר שיעורים פרטיים באנגלית או בכל מקצוע אחר.

שיעור פרטי באנגלית און ליין מביא יתרונות רבים אשר לא קיימים בפגישה של אחד על אחד בין התלמיד לבין המורה הפרטי שלו. מורים פרטיים לאנגלית מנסים לעבוד הרבה על הדקדוק וכתיבה נכונה, באמצעות חדרי הצ’אט שלרוב קיימים במסגרת השיעורים און ליין קיימת אפשרות לפתח שיחה באנגלית בין המורה לתלמיד וכך לתרגל אותו גם בכתיבה נכונה בשפה האנגלית וגם בהגייה נכונה באמצעות שימוש במיקרופון ומצלמה אשר ממחישים תחושה של שיעור גם בהיותו של התלמיד והמורה רחוקים זה מזה.

שיעור פרטי און ליין שימושי מאוד מסיבות נוספות, לעיתים ישנם תלמידים ומורים אשר מתקשים לבצע פגישות ולעבוד על החומר באופן רצוף – ולכן שימוש בשיטה של שיעורים באנגלית און ליין בתוספת לשיעורי אחד על אחד עשויים לתת נפח ומשמעות נוספת לאותם שיעורים ולהגביר את האינטנסיביות שלהם ובכך באופן טבעי להביא את התלמיד להצלחה גדולה יותר.

לעיתים גם לא חייב לקחת מורה פרטי לאנגלית שאיננו מכיר את התלמיד אלה המורה של התלמיד בבית הספר מסוגל גם הוא להעביר את אותם שיעורים און ליין כאשר הוא נמצא בביתו ואילו התלמיד נמצא בבית שלו ובכך הם יכולים להעמיק את העבודה על החומר הנלמד בכיתה באמצעות שיחה אישית.

ישנם בתי ספר אשר תלמידיהם ניגשים לקראת בגרות באנגלית אשר דוגלים שיטה זו ומקימים באופן פרטי כיתות לימוד און ליין עם מורי בית הספר על מנת לגרום לתלמידים להמשיך לעבוד על החומר גם בהיותם בבית ולא בבית הספר – שיטה זו בסופו של דבר מביא לתוצאות ולהישגים טובים של התלמידים עקב העבודה האינטנסיבית שלהם ושל המורים והעבודה הפרטנית עם כל תלמיד ותלמיד.